čedok marketingový ředitel

  • Stovky nabídek
  • Garance nejnižší ceny
Akční nabídka Vyhledat zájezdy

Naposledy hledal: Jiří,

Garance výhodné nabídky

Pomohli jsme s výběrem již tísícům zákazníků. Přidejte se k nim i Vy!

Garance nejnižší ceny

Nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev

Největší nabídka zájezdů

Vyberte si zájezdy od 300 cestovních kanceláří z ČR, Slovenska a Německa

98 % spokojených zákazníků

Za více jako 14 let na trhu si koupilo dovolenou více než 1,5 milionu zákazníků

Akční nabídka Vyhledat zájezdy

Dnes již využilo vyhledání 90 zákazníků
Přidejte se k nim i Vy!

Akční nabídka

Rezervujte si ty nejlevnější zájezdy s námi

Akční nabídka Vyhledat zájezdy

Oblíbené zájezdy

Chorvatsko
Od 623 Kč
Mallorca
Od 9 290 Kč
Řím
Od 493 Kč
Turecko
Od 8 890 Kč

Nejoblíbenější akční nabídky dle výběru spokojených zákazníků.

Akční nabídka Vyhledat zájezdy

Čedok bude dál létat s Travel Service |

. letadly společnosti Travel Service. Jak včera oznámila mluvčí Travel Service Vladimíra Dufková, obě firmy podepsaly kontrakt v hodnotě zhruba jedné miliardy korun. Smlouvu potvrdil i marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha

Vozili poutníky za papežem, teď si koupili Čedok

polskou cestovní kanceláří v zádech bude naše vyjednávací pozice výrazně lepší než doposud," věří ředitel marketingu Čedoku Hynek Špinar. Od roku 2017 chce Čedok rozšířit nabídku exotických zájezdů.

Čedok koupil cestovní kancelář Alex |

ho jmenovalo představenstvo společnosti. Sdělil to marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha. Obě společnosti budou dál provozovány samostatně a budou prodávat zájezdy pod svými obchodními značkami.

Brejcha přešel z Čedoku do Českých aerolinií -

Brejcha, dříve marketingový ředitel cestovní kanceláře Čedok. V aeroliniích bude odpovídat za veškerou marketingovou komunikaci včetně online prezentace. Brejcha pracoval jako marketingový ředitel

Čedok koupil specialistu na Řecko CK Alex –

. majitele Radka Drechslera získal stoprocentní obchodní podíl. Drechsler se zároveň stane od července novým ředitelem Čedoku, v úterý ho jmenovalo představenstvo společnosti. Řekl to marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha.

Exim Tours a Čedok zvyšují palivové příplatky -

„Ke zvýšení palivového příplatku jsme museli přistoupit kvůli oslabování české koruny vůči americkému dolaru, kterým se letecké palivo hradí,“ vysvětlil marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha.

Majitel Čedoku kupuje luxusní hotelový komplex v

Hotel Lav je největším pětihvězdičkovým rekreačním komplexem s vlastním přístavem v Chorvatsku. ČTK o tom dnes informoval marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha. Komplex budou moci využívat i klienti Čedoku.

Palivové příplatky sníží i Čedok |

Druhá největší tuzemská cestovní kancelář Čedok následuje příkladu konkurence a snížila ode dneška palivové příplatky u leteckých zájezdů až o 800 korun. Týká se to především letů do Středomoří, informoval marketingový ředitel.

Kanceláři

"Jako zavedená značka s věrnými zákazníky, se Alex velice dobře hodí do našich strategických plánů expanze v odvětví cestovního ruchu Čedoku a našich akcionářů – skupiny Odien," sdělil v tiskové zprávě ředitel marketingu Čedoku.

Marketingové mapy cestovních kanceláří

sdělení je pro ně i název značky: „Komunikaci nabídky více orientujeme na značku a benefity, které klient získává koupí zájezdu,“ potvrzuje Tomáš Brejcha, ředitel marketingu firmy Čedok.

ředitel čedok vsetín - Press Report

Praha - Čedok koupil cestovní kancelář Alex. Uvedla to dnes Česká televize a ČTK informaci potvrdil marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha. Čedok je nejstarší tuzemskou cestovkou,..

Čedok Magazín by CK Čedok a.s. - issuu

Denisa Vargová, delegátka Čedoku. Tomáš Brejcha ředitel marketingu Čedok Předs t třeba avu o roma Exclu v Riu de J ntické dov sive Trave aneiru spl olené l Čed ní ok

Čedok koupil CK Alex | TTG - vše o cestovním ruchu

Cestovní kancelář Čedok koupila CK Alex, s. r. o. „Čedok získal od Radka Drechslera 100% obchodní podíl ve společnosti Alex, která se především specializuje na řecké ostrovy,“ řekl ředitel marketingu Čedoku Tomáš Brejcha.

L!KE magazín | Objevujte svět | Čedok a.s.

hlava,“ říká marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha, který patří, stejně jako generální ředitel firmy Radek Drechsler a ředitel IT Pavel Dvořák, k velkým motocyklovým fandům. Grossglockner

Čedok Magazín by CK Čedok a.s. - issuu

Denisa Vargová, delegátka Čedoku. Tomáš Brejcha ředitel marketingu Čedok Předs t třeba avu o roma Exclu v Riu de J ntické dov sive Trave aneiru spl olené l Čed ní ok

Majitel Čedoku kupuje největší hotelový komplex a

Transakce je v miliardách korun, informoval marketingový ředitel Čedoku Tomáš Brejcha. Komplex budou moci využívat i klienti Čedoku.

Životopisy pro pozici Marketingový ředitel/manažer na plný

Bydliště: Praha 7 (lokalita práce v detailu životopisu) Vzdělání: VŠE - ekonomie a obchod Pracoval dříve: Obchodní ředitel/manažer - Siemens Požadovaná pozice: Marketingový ředitel/manažer; Category Manager v obchodu; Analytik.

Úkol pro Čedok: do roku 2020 má být jedničkou na trhu

na celém trhu,“ uvedl v tiskové zprávě Hynek Špinar, ředitel marketingu a komunikace Čedoku, a dodal, že by se díky tomu mělo brzy změnit vnímání Čedoku jako spíše dražší cestovní kanceláře.

ČSA mají nového ředitele | MM

Novým ředitelem marketingu Českých aerolinií se stal Tomáš Brejcha, který do společnosti přichází z cestovní kanceláře Čedok. Bude odpovědný za veškerou marketingovou komunikaci, včetně on-line

- Časopis LIDÍ A O Lidech V Cestovním

konference přivítal ředitel marketingu a komunikace Čedoku Hynek Špinar. Po něm promluvila Její Excelence velvyslankyně Polské republiky v Česku paní Grażyna Brnatowicz. Největší středoevropskou